Contact

Huis van het Kind - Geel
Katrien Gilis - Coördinator Huis van het Kind
Huis van het Kind
Brigandshof 3
2440 Geel
014 56 73 44
katrien.gilis@geel.be

Welkom zonder afspraak:

 

- maandag

10.00u. - 12.00u.

- donderdag

14.00u. - 16.00u.

- vrijdag    

10.00u. - 12.00u.

Alle andere momenten op afspraak, zodat je zeker bent dat er iemand aanwezig is, via bovenstaand telefoonnr. of kindinfopunt@geel.be

Mieke Schepens - Loket Kinderopvang
014 56 73 53 - mieke.schepens@geel.be 

Nathalie Swolfs - Deskundige opvoedingsondersteuning
014 56 73 57 - nathalie.swolfs@geel.be

 

Huis van het Kind - Laakdal
Christel Huysmans- Aanspreekfiguur 
013/39 40 53 - christel.huysmans@laakdal.be  

Huis van het Kind - Meerhout
Kristel Luyckx- Aanspreekfiguur 
014 36 90 20 - kristel.luyckx@meerhout.be 

Regioteam Kind en gezin
Team Zuiderkempen 
078 150 100 - zuiderkempen@kindengezin.be
www.kindengezin.be

 

Heb je zelf een leuk idee voor een info avond, lezing, vorming, praatgroep, speelnamiddag..... deel het met ons!